• për

dicka rreth Nesh

Rreth nesh

Huixian Tiankai Paper Making Agjenti Co Ltd është legal. ndërmarrje e pavarur dhe të teknologjisë së lartë me mbështetje teknike nga Kimike Institucioni Engineering Research e Tianjin Universiteti i Shkencës dhe Teknologjisë dhe Universiteti Qingdao i Shkencës dhe Teknologjisë. Kompania jonë operon në bazë të paraardhësit të tij Henan HengLi Industrial Group Co .. Ltd, e cila është themeluar në vitin 1997 ....


WhatsApp Online Chat!