• во врска со

нешто за нас

за нас

Huixian Tiankai хартија Агент копродукции, Ltd е законска. независно и високо-технолошкиот потфат со техничка поддршка од страна на хемиски инженеринг истражувачки институции од Тијанџин универзитет за наука и технологија и Кингдао на Универзитетот за наука и технологија. Нашата компанија работи под својот претходник Хенан Hengli индустриска група Co .. Ltd, која е основана во 1997 година ....


WhatsApp Онлајн Chat!